Personel - Przedszkole SM Kraków

Sióstr Miłosierdzia
Nasze przedszkole
Personel

Siostra Barbara Gołąb – Dyrektor: absolwentka magisterskich studiów pedagogicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz magisterskich studiów teologicznych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

mgr Paulina Banaś - ukończyła studia magisterskie w zakresie wychowania fizycznego, posiada również licencjat Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności "Gimnastyka korekcyjna", jest instruktorem akrobatyki i gimnastyki sportowej oraz fitessu.

Siostra Natalia Bednarz –  absolwentka studiów pedagogicznych na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” w Krakowie oraz studiów podyplomowych na kierunku "Katecheza przedszkolna" na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

mgr Beata Budzik – Moskalik –  absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie na kierunku „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” oraz absolwentka studiów podyplomowych na Akademii Ignatianum na kierunku "Wczesne wspomaganie rozwoju oraz edukacja dzieci i młodzieży z autyzmem, zespołem Aspergera i zaburzeniami pokrewnymi".

mgr Barbara Cieśniarska - ukończyła studia magisterskie na kierunku "Pedagogika specjalna - surdopedagogika" oraz studia podyplomowe w zakresie logopedii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe w zakresie neurologopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

mgr Alina Drabek - nauczyciel rytmiki i logorytmiki, ukończyła studia magisterskie na kierunku "Wychowanie Muzyczne" w zakresie edukacji artystycznej przedszkolnej i szkolnej na Akademii Muzycznej w Krakowie.

mgr Anna Duszyk – absolwentka studiów podyplomowych na kierunku „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” na Akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyła metodykę nauczania języka angielskiego w MCDN, posiada certyfikat FCE potwierdzający znajomość języka na poziomie B2, co umożliwia nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.

mgr Katarzyna Lizak - ukończyła studia magisterskie w specjalności katechetyczno-pastoralnej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, studia podyplomowe z zakresu "Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną" w Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach oraz "Edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym" na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiada kwalifikacje do prowadzenia katechezy w przedszkolu, jest doradcą życia rodzinnego.

mgr Justyna Piątkiewicz – absolwentka studiów pedagogicznych pierwszego stopnia o specjalności „Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna” oraz drugiego stopnia o specjalności „Edukacja wczesnoszkolna” na Akademii Ignatianum w Krakowie.

mgr Monika Surman – ukończyła studia pedagogiczne na kierunku „Pedagogika ogólna” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe na kierunku „Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Posiadane certyfikaty FCE i PTE oraz ukończony kurs metodyczny umożliwiają nauczanie języka angielskiego w przedszkolu.

mgr Nina Sytnyk - absolwentka studiów magisterskich w zakresie wychowania przedszkolnego oraz psychologii.

mgr Halina Tokarczyk – ukończyła studia pierwszego stopnia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku „Pedagogika specjalna” o specjalości "Oligfrenopedagogika i terapia pedagogiczna" oraz studia drugiego stopnia – magisterskie na kierunku „Edukacja wczesnoszkolna” na Akademii Ignatianum w Krakowie.

mgr Magdalena Orchel-Tworek - absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku "Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna" oraz studiim fakultatywnego w zakresie "Małych form scenicznych".